Ieškote geriausio sprendimo savo įmonės tinklalapio kūrimui? Planuojate internetinę prekybą? O gal tiesiog norite prezentuoti savo verslą bei atliktus darbus? Turite idėjų, kurias norėtumėte realizuoti 3D erdvėje? Mes padėsime surasti geriausią sprendimą jums!


Siūlome interneto svetainės projektą, atitinkantį jūsų įmonės viziją. Padėsime nuspręsti, kaip patogiau organizuoti svetainės turinį. Optimizavimas paieškos sistemose padės jus lengviau rasti Google paieškoje. Galėsite be papildomų kompiuterinių žinių valdyti svetainės turinį, stebėti, kurios tinklapio vietos labiausiai domina lankytojus.
Turite viziją, kurią norėtumėte pamatyti 3D (trimatėje) erdvėje? Nežinote, kaip interaktyviai pristatyti savo produkciją? Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų naujas interjeras? Mes jūsų brėžinius perkelsime į labiau suprantamą formą!
Norite nustebinti paslaugų gavėjus savo firminiu stiliumi papuoštais dokumentais? Seniai norėjote jūsų veiklą atspindinčio logotipo? Atsibodo susitikimų metu užrašyti savo kontaktus ant lapuko ar restorano servetėlės?
Automatizuota interneto tinklalapių kūrimo sistema - Simple.lt
Sąskaitų faktūrų generavimas ir indeksavimas - Fast INVOICE
Turinio valdymo sistema (TVS) - ItestaCMS