Interneto sprendimai
separator

Interneto svetainės.

Interneto svetainės skirtos pristatyti savo įmonę ir jos teikiamas paslaugas, pateikiant informaciją patogia forma tiek svetainės savininkui, tiek jos lankytojams.

 

Pateikiama svetainės informacija leidžia lankytojui susidaryti nuomonę kokios srities profesionalas esate ir susisiekti su jumis dėl bendradarbiavimo. Informacija pateikiama lankytojui patogiausia forma: nuotraukų galerijos, produktų katalogas, naujienos, straipsniai, ir t.t.

 

Keletas interneto svetainių pavyzdžių.

interneto svetaines
separator

Reklama Google paieškoje.

Turite puikų interneto tinklalapį ir ŽINOTE, kad verslas suklestėtų JEIGU tik pavyktų atsidurti pirmame Google paieškos puslapyje?

 

Juk aukšta pozicija Google paieškoje = daugiau lankytojų = didesnis pelnas!

 

Kaip TAI padaryti?

Reklama Google paieškoje, kurioje Jūsų tinklalapio adresas rodomas aukščiau nei Jūsų konkurentų.

sužinoti daugiau »

Google reklama
separator

Sudėtingų interneto tinklalapių (portalų) kūrimas.

Portalai yra skirti vienyti tam tikrų bendrų interesų turinčius žmones, tai gali būti naujienų, pramogų, skelbimų, pažinčių ir t.t. portalai. Lankytojai ne tik gauna informaciją, bet patys ją kuria ir pateikia. Panaudojant įvairius metodus, interneto lankytojai skatinami tapti bendruomenės dalimi. Lyginant su kitais svetainių tipais, informacija keičiasi labai dažnai, nes kiekvienas lankytojas gali įnešti savo dalį. Portalų savininkai naudą gauna parduodami reklamą ar savo vartotojams papildomas paslaugas. Norėdami sužinoti daugiau susisiekite su mumis.

sudetingi interneto tinklapiai
separator

Tinklalapiai mobiliesiems telefonams.

Tokie tinklalapiai yra skirti įprastiems mobiliems telefonams ir/arba išmaniesiems telefonams, "smartphone" ( iPhone, Blackberry ir kt.). Telefonai yra kur kas asmeniškesnis daiktas negu asmeniniai kompiuteriai, todėl ir jame matoma ir saugoma informacija gali būti labai individuali ir asmeniška. Mobiliems telefonams skirtas portalas: wap.apkalbos.lt

tinklalapiai mobiliesiems telefonams
separator

Elektroninės parduotuvės.

Elektroninės parduotuvės savininkas savo paslaugas ar prekes parduoda tiesiog internetu, dažniausiai be kontakto su pirkėju. Atsiskaitymai vyksta bankinėmis sistemomis. Patogu, nes galima pasiekti labai plačią auditoriją ir elektroninės parduotuvės dirba visą parą. Labai detaliai galima matyti kurios prekės ar paslaugos žmones domina. Elektroninių parduotuvių valdymo sistemos yra skirtos valdyti dideliems informacijos kiekiams. Kadangi viskas vyksta elektroninėje erdvėje, teisingai įgyvendintas el. parduotuvės projektas gali būti sėkmingai valdomas vieno žmogaus.

elektronine parduotuve
separator

Specifikacijų ruošimas.

Interneto projektų kūrime neretai užsakovai susiduria su klausimu "ką aš gausiu konkrečiai", o programuotojai - "ką man konkrečiai reikės sukurti". Į šį klausimą vienareikšmiškai ir tiksliai atsako projekto specifikacija.


Specifikacija - tai yra dokumentas, kuriame aprašoma kokius veiksmus ir kaip juos atliks sistema ar programinis modulis. Specifikacijos dėka galima tiksliai apibrėžti sukūrimo kainą ir trukmę.


Užsakovui užtenka įvardinti reikalavimus t.y. ką sistema turi atlikti, o kaip įvardinti reikalavimai bus įgyvendinti sugalvoja ir aprašo specifikaciją kuriantis specialistas.

 

specifikaciju ruosimas
separator
Technologijos

 

 

xhtml
Naudojame šį standartą, kad mūsų sukurti darbai puikiai funkcionuotų su visomis populiariausiomis interneto naršyklėmis. Tvarkingas ir paieškos sistemoms optimizuotas kodas padeda pasiekti aukštesnius reitingus paieškos sistemose. W3C rekomenduoja naudoti šį standartą.

 

php
PHP programavimo kalba yra labai lanksti projektuojant, kuriant ir prižiūrint įvairius interneto sprendimus, tokius kaip interneto parduotuvės ar bendravimo portalai. Keletas pavyzdžių, kuriuos sukūrėme panaudodami PHP.

 

css
CSS pagalba yra sukuriama dokumento ar interneto tinklalapio išvaizda (pvz. teksto dydis, šriftas, formatavimas). CSS yra labai plačiai naudojamas kuriant interneto tinklalapius.

 

javascript
JavaScript mums leidžia kurti patogesnes vartotojo sąsajas, suteikiant interneto puslapiams interaktyvumo t.y. keisti puslapio turinį, atlikti apklausas ir daugelį kitų dalykų neperkraunant puslapio. Javascript yra vykdomas kliento kompiuteryje.

 

mysql
MySQL duomenų bazė yra labai dažnai naudojama interneto sprendimuose. Informacija yra saugoma duomenų bazėje, o ne failuose.

 

xml
XML pagalba galima užtikrinti lengvesnį duomenų keitimąsi tarp skirtingo tipo sistemų, dažniausiai sujungtų internetu.

 

jQuery
jQuery yra papildoma JavaScript biblioteka, kuri padidina interaktyvumą tarp JavaScript ir HTML.

 

flash
Flash yra populiarus būdas pridėti animacijos ir interaktyvumo interneto svetainese. Dažniausiai Flash naudojamas kurti animacijas, reklamą, įvairius tinklapių komponentus, integruoti video į svetaines. Animuotos Flash svetainės pavyzdys.

 

Ajax
Nemažai AJAX ir Javascript technologinių sprendimų yra panaudota tokiose svetainėse kaip Google, Gmail, Google Maps.